Dia. 22mm DC Coreless Planetaire tandwielmotor

motor met kernloze kern maakt hogere efficiëntie mogelijk / Opgericht in 1995, Hennkwell Ind. Co., Ltd., de professionele fabrikant van DC tandwielmotoren, is gespecialiseerd in onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van miniatuur DC tandwielmotoren.

setting::pre_main_side_block_title

Hennkwell's Dia. 22mm DC Coreless Planetary Gear Motor Fabricage‎

Hennkwell Ind. Co., Ltd. is een Dia. Fabrikant van 22 mm DC-kernloze planetaire reductiemotoren voor de mechanische componentenindustrie uit Taiwan, sinds 1995. De met tandwielen uitgeruste DC-motoren van Hennkwell kunnen eenvoudig worden geïntegreerd in apparatuur, waardoor u met uitmuntendheid kunt ontwerpen.

'Hennkwell's DC tandwielmotor omvat DC-planetaire tandwielmotoren, planetaire tandwielborstelmotoren, geborstelde motoren met vertragingen, motoren met planetaire tandwielkasten, geborstelde motoren met planetaire tandwielen, kernloze planetaire tandwielmotoren en BLDC tandwielmotoren. Ze bieden ook een uitgebreide selectie van op maat ontworpen tandwielmotoren.

Met zowel geavanceerde technologie als 28 jaar ervaring, zorgt Hennkwell er altijd voor dat aan de eisen van elke klant wordt voldaan.


Dia. 22mm DC Coreless Planetaire tandwielmotor

22mm kernloze serie

Hennkwell DC-kernloze motoren zijn verkrijgbaar in een diameter van 22 mm en kunnen worden gemonteerd met onze dia.22mm planetaire tandwielkast of encoder om te voldoen aan de meeste toepassingseisen. De snelle respons, hogere efficiëntie, geen tanden, lage inertie, lage geluids- en trillingsniveaus en langere levensduur maken het de perfecte keuze voor medische apparatuur, kleine pompen, documentverwerkings-/afgiftetoestellen, bank- en kantoorautomatisering, robotica, beveiliging en toegang en andere producten.

motor met kernloze kern maakt hogere efficiëntie mogelijk

Kenmerken

  • Snelle respons
  • Hogere efficiëntie
  • Geen haperingen
  • Lage traagheid
  • Lage geluid- en trillingsniveaus
  • Langere levensduur
  • Bi-directioneel
  • Grafiet motorborstel
  • Planetaire tandwielen
  • Motor en versnellingsbak zijn gemaakt in Taiwan
  • CE-certificaat & RoHs-standaard

Specificatie

  • Uiterlijke afmetingen: 22 mm diameter, 47,2 mm tot 58 mm behuizingslengte
  • Normale spanning: 6 VDC, 12VDC, 24 VDC
  • Typische toepassingen: medische apparatuur, automatische raamdecoratie-operators, ticketprinting/uitgifte, muntentellers, geldautomaten, waterkranen, robotkits en verschillende gemotoriseerde apparaten

Product ID: dia.22mm dc gear coreless Serie

PK22SAS

Uiterlijke Afmetingen

PK22SAS Uiterlijke Afmetingen

Specificaties van DC Tandwielmotor

ModelNominale SpanningReductieverhouding1/41/161/191/621/721/841/1041/2311/2701/3701/455
06506VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0,100,320,371,021,201,401,723,203,745.116.00
Beoordeelde snelheid (rpm)987263225706051421916129.6
Beoordeelde Stroom (A)0.290.290.290.290.290.290.290.290.290.290.28
026012VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0.150,470,551,501,752,052,524,685,476.006.00
Beoordeelde snelheid (rpm)119231827285736250231914,512
Beoordeelde Stroom (A)0,250,250,250,250,250,250,250,250,250,210,18
095024VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0,120,390,451,241,451,702,093,884,536.006.00
Beoordeelde snelheid (rpm)102327323373625343191712,210,2
Beoordeelde Stroom (A)0,090,090,090,090,090,090,090,090,090,090,07
ModelNominale SpanningReductieverhouding1/41/161/191/621/721/841/1041/2311/2701/3701/455
06766VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0,100,330,391,071,251,461,803,353,915,356.00
Beoordeelde snelheid (rpm)155241435411094816629251814,9
Beoordeelde Stroom (A)0,480,480,480,480,480,480,480,480,480,480,44
024212VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0,090.290,340,931,081,271,562,903,394,635,71
Beoordeelde snelheid (rpm)815217186585042341513108
Beoordeelde Stroom (A)0,110,110,110,110,110,110,110,110,110,110,11
024224VBeoordeelde Koppel (kg-cm)0,140,440,521,421,661,942,394,445,196.006.00
Beoordeelde snelheid (rpm)1780475406127108937534292117,4
Beoordeelde Stroom (A)0.170.170.170.170.170.170.170.170.170.150,12

Specificaties van de planetaire tandwielkast

Reductieverhouding1/41/161/191/621/721/841/1041/2311/2701/3701/455
Lengte van de tandwielkast (L)14.217.817.821.421.421.421.425252525
Beoordeelde Koppel (kg-cm)1.53344446666
Max. Momentane Koppel (kg-cm)366888812121212
Efficiëntie (%)8070706060606050505050
Radiale Speling van de As (mm)0.050.050.050.050.050.050.050.050.050.050.05
Duwspeling van de As (mm)0.200.200.200.200.200.200.200.200.200.200.20
Axiale Last op de Uitgangsas (kg)1.001.001.001.001.001.001.001.001.001.001.00
Radiale Last op de Uitgangsas (kg)1,501,501,501,501,501,501,501,501,501,501,50

Notities:
1.De specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen of bijgewerkt worden vanwege productverbetering.
2.De aangepaste specificaties, assen en aansluitdraden zijn beschikbaar.

PKB22SAS

Uiterlijke afmetingen

Uiterlijke afmetingen van PKB22SA

Specificaties van de gelijkstroomtandwielmotor

Model

Nominale

Spanning

Overbrengingsverhouding1/51/201/661/771/901/1101/1361/2461/2881/3361/393
06506VNominaal koppel (kg-cm)0.100.401.091.271.491.832.263.403.984,655.44
Nominaal toerental (tpm)928212665648393218151311
Nominale stroom (A)0.290.290.290.290.290.290.290.290.290.290.29
026012VNominaal koppel (kg-cm)0.150.581.591.862.182.683.314.985.836.817.97
Nominaal toerental (tpm)1120256806858473821181613
Nominale stroom (A)0.250.250.250.250.250.250.250.250.250.250.25
095024VNominaal koppel (kg-cm)0.130.481.321.541.812.222.744.134.835.646.60
Nominaal toerental (tpm)961219685850413318161311
Nominale stroom (A)0.090.090.090.090.090.090.090.090.090.090.09
Model

Nominale

Spanning

Overbrengingsverhouding1/51/201/661/771/901/1101/1361/2461/2881/3361/393
06766VNominaal koppel (kg-cm)0.110.411.141.331.561.922.363.564.164.875.69
Nominaal toerental (tpm)14583331048976625028242017
Nominale stroom (A)0.480.480.480.480.480.480.480.480.480.480.48
024212VNominaal koppel (kg-cm)0.090.360.991.151.351.662,053.093.614.224.93
Nominaal toerental (tpm)76517554474032261512119
Nominale stroom (A)0.110.110.110.110.110.110.110.110.110.110.11
024224VNominaal koppel (kg-cm)0,140,551,511,772,072,553,144,735,526,467,55
Nominaal toerental (tpm)178038111910287715732272320
Nominale stroom (A)0,170,170,170,170,170,170,170,170,170,170,17

Specificaties van planetaire tandwielkast

Overbrengingsverhouding   1/5  1/20  1/66  1/77  1/90   1/110  1/136  1/246  1/288  1/336  1/393  
Lengte van de versnellingsbak (L)24.330.336.536.536.536.536.542.742.742.742.7
Nominaal koppel (kg-cm)358888810101010
Max. momentaan koppel (kg-cm)610161616161620202020
Rendement (%)8070606060606050505050
Radiale speling van de as (mm)0.050.050.050.050.050.050.050.050.050.050.05
Axiale speling van de as (mm)0.200.200.200.200.200.200.200.200.200.200.20
Axiale belasting van de uitgaande as (kg)1.501.501.501.501.501.501.501.501.501.501.50
Radiale belasting van de uitgaande as (kg)2.002.002.002.002.002.002.002.002.002.002.00

Notities:
1.De specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen of bijgewerkt worden vanwege productverbetering.
2.De aangepaste specificaties, assen en aansluitdraden zijn beschikbaar.